Logo Loading

Hakkımızda

Avcıoğlu Holding

İnsana değer katacak projeleri gerçekleştirmek için çıktığımız bu yolda birçok sayıda şirket kurduk. Bireylere küçük tasarruflar ile büyük hayallerini gerçekleştirebileceklerini göstermek ve buna vesile olmak ve aynı zamanda onları faiz yükünden kurtarmak için Destekevim’i, araç kiralama işlemini özel bir deneyime dönüştürmek ve seyahatlerine konfor katmak için Desnar Filo’yu, içinde gönül rahatlığı ile yaşayabileceğiniz evler, iş merkezleri vb. yapılar inşa etmek için Dex Yapı’yı kurduk. Bu şirketlerin yanı sıra tarım sektöründe iyi tarım anlayışı ile hizmet veren Des Tarım, ve 2.el araç sektöründe güvenilir adres olan Destek 2. El’i kurduk.

Bu sektörlerde binlerce kişiyi istihdam eden Avcıoğlu Holding yatırımlarının ana unsuru her zaman insan olmuştur. Avcıoğlu Holding’in yaptığı her işin temelinde insan ve insana değer katan projeler vardır.

İnsanımıza daha bir yaşam sunmak için her gün ilk gün ki özveri ve heyecan ile çalışıyoruz. Avcıoğlu Holding’in güçlü kadrosunun çalışma mottosu birlik olup güçlü hedeflere koşmaktır. Bu doğrultuda Avcıoğlu Holding birlikten aldığı güç ile insanımıza değer katacak projeler üretmeye ve bunları hayata geçirmeye devam edecektir.

50000
MÜŞTERİ
300
ÇALIŞAN
20
ŞUBE
5
ŞİRKET
ŞİRKETLERİMİZ

Avcıoğlu Holding Olarak Büyümeye Devam Ediyoruz...